Yıllardır VIP hizmetler eşliğinde turlar düzenleyen firmamız, her türlü gayrimenkul alım – satım işlemlerinizde de siz değerli müşterilerimize hizmet veriyor. Alanında uzman ekibimiz, hayallerinizde ki gayrimenkulleri bularak işinizi kolaylaştırıp adeta Türkiye’de ki ayağınız oluyor. Piyasayı yakından takip eden firmamız, en iyi gayrimenkulü en uygun fiyata alacağınızın da garantisini veriyor. Üstelik hizmetlerimiz yalnızca bulunduğumuz bölge ile sınırlı değil!

Yeni bir yeri görüp çok beğendiğimiz de keşke burada yaşasam dediğimiz çok olmuştur. Hele ki süremiz kısıtlıysa dönerken bir parçamızı bırakır gibi oluruz. Siz de, bir tura gittiğinde orada temelli yaşamayı ya da daha sık gelmeyi hayal edenlerden misiniz? Öyleyse tur şirketi olarak ne kadar doğru bir seçim yaptığınızı bilmelisiniz. Bizler, “El Hilal Turizm” olarak, beğendiğiniz bölgelerde gayrimenkul satış işlemlerinizde de sizlere yardımcı oluyoruz. Hem de tıpkı, kendi şehrimizdeymişçesine bir hâkimiyetle. Başarımızı yılların verdiği tecrübeye borçluyuz.

Yıllardır turlar düzenleyen ve bunu yaparken pek çok hizmeti de beraberinde yaparak siz değerli müşterilerine konforlu tatil deneyimleri yaşatan firmamız, tur bitiminde beğendiğiniz bölgeye daha sık gelip gidebilmeniz için de hizmetlerde bulunuyor. Yıllardır alanında uzman gayrimenkul ve yatırım danışmanlığı yapan personellerimiz ile her türlü gayrimenkul alım talebinize yardımcı oluyoruz.

Beğendiğiniz bölgeden bir gayrimenkul talebiniz olduğunda, sizin için bölgeyi araştırarak alabileceğiniz en uygun evi buluyoruz. Bize yalnızca nasıl bir gayrimenkul alımı yapmak istediğinizi, alacağınız gayrimenkulde ne tür ihtiyaçlarınıza cevap aradığınızı anlatmanız yeterli. Gerisi tamamen bize ait. Size istediğiniz bölgede, hayallerinizde ki tipe uygun gayrimenkul seçeneklerini sıralayarak günlerce gayrimenkul aramaktan kurtarıyoruz.    

Dileğiniz ister tur olsun, ister bir gayrimenkul, adresiniz belli. Bizler, yılların verdiği tecrübe ile her zaman yanınızdayız ve sizlere yalnızca bir telefon kadar uzaklıktayız.