Seyahat etmenin keyifli geçmesini sağlayan en temel etmenlerden biri rahat ve kolay ulaşım ile konaklama imkânlarının sağlanabilmesidir. Firmamız düzenlemiş olduğu gezi turları ile bir şehre ait en özel mekânları, doğal güzellikleri ve kültürel mirasları sizlerle buluşturur. Gezilecek mekânlar ve yerler arasında güvenli ve konforlu yolculuk imkânları ile ulaşım yükünüzü üzerinizden alır.

 Tüm bu hizmetlerin dışında gidilecek olan yerlerde yapılan konaklama yerleri de konforlu ve keyifli bir gezi açısından da önem taşır. Firma olarak otel ve bilet rezervasyon işlemleri hizmetimiz ile gidecek olduğunuz yerlerde istekleriniz doğrultusunda otel rezervasyonlarınızı yapmaktayız. Gidiş dönüş uçak biletlerinizi ya da otobüs biletlerinizi de vermiş olduğunuz bilgiler dâhilinde sizler adına kolaylıkla gerçekleştirmekteyiz. Konaklama ve ulaşım sektöründe birçok marka ve çeşitlilik bulunmaktadır.

Ulaşım ve konaklama bir gezi programı için iki önemli etkendir. Bu nedenle iyi bir şekilde planlanması önemlidir.   Olumsuz durumlarda ulaşım ve konaklama hizmetleri tatiliniz ya da iş seyahatinizi kabusa dönüştürebilmektedir. Firmamız istek ve talepleriniz doğrultusunda sizler için en iyi konaklama hizmeti sunan oteller ile iletişime geçerek rezervasyon işlemlerinizi tamamlar. Gidiş dönüş uçak bileti konusunda da yine sizlerin istekleri doğrultusunda tarafımızdan araştırılarak en uygun seçenekler sizlere sunulur.

Hizmetlerimizden Faydalanın

İster iş gezisi olsun ister turistik gezi her iki durumda da alınan konaklama hizmeti önem taşır. Günün yorgunluğunu atabileceğiniz hijyenik ve temiz bir konaklama hizmeti sunan kaliteli bir otel seçilmesi gereklidir. Bu nedenle sizlere ulaşmak istediğiniz mevkilere yakın ve kaliteli otel seçenekleri sunarak kararınız doğrultusunda rezervasyon işlemlerinizi tamamlamaktayız. Seyahat amacınıza göre programladığımız otel seçenekleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Seyahatiniz sırasında gidiş dönüş uçak biletleriniz dileğiniz saat aralıklarında araştırılarak alımları yapılmaktadır. Firma olarak hem ulaşımda hem de konaklama alanında sizler için en iyi seçenekleri sunabilmekteyiz. Ayrıca seyahatiniz esnasında dilerseniz VIP transfer hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Havalimanında karşılanarak güvenle otelinize ulaşımınız sağlayabiliriz. Gün içerisinde ziyaret edeceğiniz noktalar içinde VIP hizmetimizle konforlu bir ulaşım imkânına sahip olabilirsiniz. Sizler sadece nereye ve hangi yol ile gitmek istediğinizi belirtebilir gerisiniz bizlere güvenle bırakabilirsiniz.

İSTANBUL'UN EN İYİ OTELLERİNDE REZERVASYON YAPALIM

Hilton Istanbul Bosphorus

Cumhuriyet Caddesi No:50 Harbiye, Şişli, İstanbul

Conrad İstanbul Bosphorus

Cihannüma Mah Saray Cd No5 Beşiktaş, İstanbul

Pera Palace Hotel

Mesrutiyet Cad. Tepebasi, No:52, İstanbul

Rixos Pera Istanbul

Kamerhatun Mah. Mesrutiyet Cad. No 44 Beyoglu, İstanbul

The Marmara Taksim

Osmanlı Sokak 1/B Taksim Square, İstanbul

Radisson Blu Hotel & Spa

Tuzla, Camlibelde Sitesi Hasan Tokatli Sk. No: 13, İstanbul

Sheraton Grand İstanbul Ataşehir

Barbaros Mah. Mor Sümbül Sok. No: 1 Ataşehir, İstanbul

Hilton Istanbul Maslak

Büyükdere Caddesi No: 233 Sarıyer, İstanbul

Divan Istanbul Asia

E5 Karayolu Uzeri No:209 Ust Kaynarca Pendik, İstanbul

Çırağan Palace Kempinski İstanbul

Çırağan Caddesi 32, İstanbul