TURLAR

Farklı yerleri keşfetmek, doğal güzellikleri gezip görmek, gidilen yörenin kültürüne ait yemekleri yemek şüphesiz yapılan en güzel aktivitelerden biridir. Firmamız kişilere ve gruplara özel tur seçenekleri ile farklı şehirlerde yeni maceralar yaşama sevincinize ortak oluyor. Sizler gezinin sadece keyfini çıkarırken biz arka planda tüm programlamayı gerçekleştirmiş oluruz. Profesyonel rehberlerimiz eşliğinde unutulmaz anılarınıza yenilerini ekleyebilirsiniz. Bir gezi turundan alabileceğiniz en iyi performansı alacağınızı temin ederiz. Başka bir şehre yolculuk bir kültüre yolculuk etmekle eş değerdir. O yöreye ait yemekleri ve lezzetleri tatmak, doğal güzelliklerine şahit olmak şehrin en özel mekânlarını ziyaret etmek sizlere sunacağımız gezi turları ile oldukça keyifli olacaktır. Türkiye’nin en güzel şehirlerinin en özel mekânlarını sizlerle buluşturuyoruz. Firmamız yolcularımızın memnuniyetini odak noktasına alarak profesyonel ekibi ile beraber geçireceğiniz en iyi tatil yapma imkânını sizlere sunar.

Şehir Turları Hizmetlerimiz

Her şehir farklı bir hikâye. Hayatınıza yeni hikayeler eklemek için düzenlemiş olduğumuz gezi turlarında olabilecek en iyi tatil imkanını programlamaktayız. Ülkemizin şüphesiz en güzel şehirleri arasında yer alan İstanbul, Antalya, Konya, Trabzon, Kapadokya, Bodrum, Bursa, İzmir, Sapanca ve Eskişehir turlarımız ile yolcularımıza en keyifli gezi imkânları tanıyoruz. Şehir turlarımız ile sizlere sunacağımız hizmetler şu şekildedir:

  • Düzenlediğimiz turlara dilerseniz tek başınıza ya da eşiniz veya bir arkadaşınız ile katılım sağlayabilirsiniz.
  • Grup turlarımızda ise arkadaş çevreniz, aileniz, iş arkadaşlarınız ile katılım sağlayabilir sizlere özel hazırlayacağımız araçlarımız ile keyifli bir gezi geçirebilirsiniz.
  • Okul ve sınıf gezileri ile çiftlere özel programlanan turlarımız da mevcuttur.

Tur programlarında gidilen bir şehrin en özel yerlerini görmek ve ziyaret etmek kolaydır. Kısa sürede bir şehre dair birçok güzelliği tanıma imkânı sağlarsınız. Şehrin trafiğinde zaman kaybetmeden sizlere en güzel mekânlarla buluşturuyoruz. Turlarımız sayesinde adres bulmak ve gezilecek yerleri keşfetmek ile uğraşmadan sadece gezinizin keyfini çıkarmaya odaklanabilirsiniz. Turlarımız ile hangi şehirde nereler gezilir, ne yenir, kültürel mirasları ve doğa harikaları nelerdir, nasıl gidilir gibi sorularla uğraşmak zorunda değilsiniz. Bizimle iletişime geçerek sadece kaç kişilik gezi planladığınızı belirtmeniz yeterleri olacaktır. Sizler için en uygun teklifler ile karşınızda olacağız.

Türkiye’nin tüm doğal güzelliklerini ve tarihi yerlerini El Hilal Turizm ayrıcalıklarıyla keşfetmeye ne dersiniz? Sizi uzman rehberlerimiz eşliğinde gezdiriyoruz.

TURLARIMIZDAN MUHTEŞEM FOTOĞRAFLAR