Seyahat etmek, yeni yerler keşfetmek hiç şüphesiz ki herkesin sevdiği aktiviteler. Günlük hayatın koşuşturması içerisinde kendimize çok da zaman ayıramıyoruz. Önümüze çıkan ilk fırsatta, yaşadığımız şehrin temposundan kaçarak kendimizi daha sakin ve keşfedilmeye hazır yerlere atmak istiyoruz. Yeni yerler keşfetmek bireysel olarak çok zor olsa da, turlar sayesinde bu aktivite bir nebze kolaylaşabiliyor. Bizler de “El Hilal Turizm” olarak yıllardır, sizleri VIP transfer ile alıyor, çeşitli bölgelerde turlar düzenleyerek görmek istediğiniz yerleri keşfetmenizi sağlıyoruz. Turlar esnasında her türlü kolaylığı da size sağlayan firmamız aynı zamanda kargo hizmeti de vererek gönlünüzce alışveriş yapmanıza yardımcı oluyor. Peki, kargo hizmeti nedir?

Genel olarak kimse seyahat ettiği bölgeden dönmek istemez. Özellikle günlük ya da bir iki günlük turların bitişi çok kısa gelir. Zamanı olanlar için bir iki hafta süresi olan turlarımız da mevcut. Ancak bir gün bu turların da süresi doluyor ve veda zamanı geliyor.

Veda zamanı yaklaşırken, güzel vakit geçirdiğiniz seyahat bölgesinden bir anıyla dönmek isteyebilir ama taşıyamayacağınız şeyler almaktan kaçınıyor olabilirsiniz. Artık bu konuda endişe etmenize gerek yok. Bizler “El Hilal Turizm” olarak, tur esnasında aldığınız her türlü ürünü tur bitiminde evinize kargolama hizmeti veriyoruz. Bu sayede, tur bölgesinde taşıyamam, eve kadar götüremem endişesi yaşamadan beğendiğiniz, anı olarak yanınızda götürmek istediğiniz her şeyi alabilirsiniz.

Bazen planlı bir şekilde, evinizde ki bir malzemeyi tur bölgesinde daha uygun fiyata ya da daha çok çeşitte bulacağınızı bilerek gelip onu almak isteyebilir, bazen de tamamen plansız bir şekilde tur esnasında çok beğendiğiniz ağır malzemeler ve eşyalar ile karşılaşabilirsiniz. Firmamız “El Hilal Turizm” ile seyahat ederken, bu tür alışverişlerden çekinmenize hiç gerek yok. Çünkü bizler, tur bitiminde satın aldığınız her türlü malzemeyi kargoluyoruz. Size de seyahatinizin tadını çıkarmak kalıyor.