Bir seyahate çıkarken konforundan asla ödün vermek istemeyenlerden misiniz? O zaman doğru yerdesiniz. VIP transfer ile konforunuzdan ödün vermeden sizleri tur bölgelerine ya da turun başlayacağı buluşma noktasına getiriyoruz.

Genellikle havalimanı transferleri olarak bilinen VIP Transfer hizmetinin firmamız için bir kısıtlaması yoktur. Aklınıza gelebilecek her türlü yolculuk ve organizasyonunuzda gününüzü kolaylaştırmak adına sizlere hizmet sunmaktayız. Lüks transfer araçları ile yapılan yolculuklar oldukça konforludur. Teknolojiyi takip eden yenilikçi yapımımız ile konforlu araçlarımızda yolculuk etme imkânı sağlamaktayız. VIP transfer hizmetimizde çoklu yolcu kapasitesine sahip VIP araçlarımızda bulunmaktadır. Planlamış olduğunuz herhangi bir gezide, iş gezisinde ya da organizasyonlarda trafiğin yoğunluğunu ve kaosunu çekmeden rahat bir şekilde yolculuk edebilirsiniz. Organizasyonlara ve programlarınıza yetişememe kaygısı olmadan kendi gündeminize odaklanabilirsiniz. Firmamız, VIP Transfer gereğince uyulması gereken tüm kurallara sahiptir. Bu nedenle güvenli ve konforlu yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. VIP transfer işlemi talep eden müşterilerimiz için gitmiş oldukları şehirlerde kalma durumları dahilinde otel rezervasyonu hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. VIP Transfer araçlarımız sık sık temizlenir ve tüm alanlar hijyeniktir. Araçlarımızda bagaj sıkıntısı yoktur. Dileğiniz kadar bagaj kapasitesi sunan araçlarımız bulunmaktadır. İş gezisi, toplantı ve davetlere istediğiniz saat aralıklarda VIP olarak transferiniz güvenli ve konforlu bir şekilde sağlanır.

Avantajlı VIP Transfer

Havalimanında sizi karşılayan VIP araçlarımız ile bavullarınızı araçlarımıza yerleştirerek sizleri konforlu bir yolculuk eşliğinde gideceğiniz yerlerin kapısına kadar bırakmaktayız. Firmamız VIP transfer konforunu en üst seviyede karşılayabilen bir kapasiteye sahiptir. Günübirlik ya da birkaç günlük ziyaretlerinizde VIP transfer hizmetimizin sağladığı avantajlar ise şu şekildedir:

  • Havalimanında karşıladığımız yolcularımız araca yerleştirildikten sonra gidecekleri yere güvenle ulaştırılır.
  • Şehrin trafiğinde vakit kaybetmeden konforlu bir yolculuk imkânı sağlanır.
  • Yoğun bir iş programına sahip müşteriler gün içerisindeki gidecekleri mekânlara tam saatinde ulaşabilirler.
  • VIP transfer hizmeti sağlayan şoför ve araçlarımız ile konforlu ve güvenli yolculuk hizmeti sağlanır.
  • Gün içerinde birkaç yere gitmek isteyen yolcuların zamandan tasarruf etmesi sağlanır.
  • Kişi sayısına göre VIP Transfer hizmeti sağlanabilmektedir.
  • Yolculuların trafikte sessiz ve sakin bir yolculuk geçirilmesi sağlanır.
  • Yoğun programa sahip olan müşterilerimiz için şehirde konaklama ihtiyaçları durumunda otel rezervasyon hizmetimiz de bulunmaktadır.
  • Gün içerisindeki transferler sonrasında yolcular güvenle havalimanına bırakılır.

VIP TRANSFER HAVALİMANLARI